UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. logo

Rendszermérnök/Rendszergazda

  • Cég neve

    UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Kossuth L.u.7-9.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • WINDOWS MICROSOFT OFFICE AZURE ACTIVE DIRECTORY MICROSOFT INTUNE
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • Agilis
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Az osztrák UNIQA Konszern budapesti leányvállalataként több, mint 28 éve fejlesztünk szoftvereket, IT megoldásaink naponta több millió ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában.

Budapesti csapatunk erősítésére keressük kollégánkat az alábbi pozícióra:

(Microsoft Windows rendszerek adminisztrálása, hálózatmanagement)

Főbb feladatok:

  • Microsoft környezetben való munkavégzés - elsősorban Windows helyi klienseken és felhőben
  • Feladatok megoldása a Microsoft Intune végpontkezelés segítségével
  • Egy 18 országban működő nemzetközi biztosítótársaság informatikai egyéb háttérfeladatai
  • Csoport szintű munkahelyi megoldás az on-premise-ből a felhőbe történő átállással
  • Agilis csapat, amely motivált egy nemzetközi munkahely modernizálására és automatizálására
  • Informatikai képzések széles választéka, pl. Microsoft Azure
  • Homeoffice koncepció a feladatok alkalmankénti, otthonról történő végzéséhez

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3-5 év informatikai tapasztalat
  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • IT-affinitás a Microsoft-termékekhez, elsősorban Windows környezetben, például Windows 11, Windows 12, Windows365
  • Alkalmazások Intune-on keresztüli telepítésének ismerete
  • Érdekelnek az olyan új technológiák, mint a Windows AutoPilot, a Windows Hello, a Windows LAPS vagy a Microsoft CoPilot
  • Hajlandóság az informatikai ismeretek folyamatos fejlesztésére
  • Célorientáció, felelősségvállalás, ígéretek betartása, megbízhatóság
  • Középfokú német és angol nyelvtudás. Nemzetközi cég vagyunk, 18 országgal koordinálunk szóban, írásban

Amit még biztosítunk:

Ha úgy érzed, hogy te vagy számunkra a megfelelő jelölt, várjuk jelentkezésed magyar és német/angol nyelvű önéletrajzzal, valamint a bruttó havi bérigény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda