Rendszermérnök

  • Cég neve

    NOVELL PSH KFT.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 76.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Cégünk hazai és nemzetközi nagyvállalati ügyfelek számára nyújt informatikai megoldásokat, rendszermérnöki és konzultációs szolgáltatásokat. Tanácsadásunkkal, oktatási szolgáltatásunkkal, fejlesztési tevékenységünkkel segítjük ügyfeleinket kritikus fontosságú üzleti alkalmazások biztonságos, költséghatékony, és megbízható kialakításában, üzemeltetésében.
Egy stratégiai ügyfelünk számára nyújtott üzemeltetéstámogatáshoz keresünk Microsoft Exchange kompetenciával és nagyvállalati tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Microsoft Exchange alapú levelezőrendszer szerver oldali támogatása
  • Komplex nagyvállalati környezetben felmerülő hibák felderítése és megoldása
  • Komplex rendszerek összevonásával, frissítésével és átalakításával kapcsolatos migrációs feladatok megoldása magas szakmai színvonalon
  • A mindennapok során jelentkező igények kiszolgálása, ehhez szükséges tevékenységek elvégzése, részvétel a futó projektekben
  • Szerves együttműködés és folyamatos egyeztetés az üzemeltetőcsapat mindennapi feladatainak elvégzése kapcsán
  • Szükség esetén gyárói támogatás önálló igénybevétele

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 év Microsoft Exchange szerver oldali üzemeltetési tapasztalat, Exchange rendszerek alapos ismerete
  • Az üzemeltetés kapcsán releváns szkriptelési ismeretek
  • Tapasztalat és/vagy hajlandóság nagyvállalati környezetben való munkavégzésre
  • B2 vagy magasabb szintű angol nyelvtudás legalább írásban

Előny, ha rendelkezel:

  • Jó együttműködési készség, ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Magas minőség iránti igény
  • Kellő önállóság
  • Problémamegoldó képesség

Mit tudunk nyújtani számodra?

  • Magas színvonalú irodai környezet
  • Munkavégzés helye: az ügyfél telephelye (Budapest), távmunka lehetősége későbbiekben merülhet fel heti legfeljebb 2 nap erejéig
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Jelentkezés fényképes pályázati anyaggal, a fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.