Rendszerkezelő (műanyagipar, Miskolc)

  • Cég neve

    ONGROPACK KFT.

  • Munkavégzés helye

    3711 Szirmabesenyő, Miskolci utca 19.

  • Fizetés

    Nettó 260e - 275e Ft havi bér Nettó 260e - 275e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Közép-kelet-európai régió vezető PVC feldolgozó vállalata munkatársakat keres világszínvonalú termelési technológia alapanyag-ellátását biztosító, új automata porkeverék készítő sorok működtetésére.

Feladatok:
  • Porkeverék gyártó sorok üzemeltetésének felügyelete
  • Műszerszoba monitor rendszerének figyelése, hibák beazonosítása
  • Alapanyagok, segédanyagok adagolása a porkeverék készítő sorokra
  • Anyagmozgatás vezetőüléses és vezetőállásos targoncával
  • Porkeverék tároló silók feltöltésének és telítettségének figyelemmel kísérése
  • Kis karbantartási feladatok ellátása (tisztítás, dugulás, szűrőcsere, stb.)
  • Kapcsolattartás az üzemekkel és a porokat szállító gépkocsivezetőkkel

Elvárások

  • Targoncás jogosítvány legalább fél éves gyakorlattal
  • Műszaki irányultságú személyiség
  • Tapasztalat komplex gépek kezelésében
  • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (pl. lakatos, gépész, autószerelő, műanyag alapanyaggyártó)
  • Legalább átlagos fizikai kondíció (kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt)
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal
  • Körültekintő munkavégzés
  • Intelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képesség
  • Gyors reagálás hibahelyzetekben
  • 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Rendszerkezelő tapasztalat
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyénre szabott beillesztési terv egy mentor segítségével
  • Nyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúra
  • Cafeteria-rendszer
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Szociális juttatási rendszer
  • 13. havi juttatás (két részletben)
  • Bónusz rendszer (havi teljesítmény alapján)
  • Vállalati busz Kazincbarcika-Miskolc között
  • Hosszú távú együttműködési terv

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintva egy fényképes önéletrajzzal.