Rendszerirányítási gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Erőművi karbantartási tervek összeállításában, a kiegyenlítő szabályozási szolgáltatásokra történő előminősítési eljárásokban való részvétel,
  • Kiegyenlítő szabályozási tartalékkapacitások és egyéb rendszerszintű szolgáltatások beszerzési folyamatainak támogatása,
  • Részvétel a kereskedelmi szerződések megkötésében, a szerződéses kötelezettségek teljesítésének monitorozásában,
  • Az energetika területén felmerülő új kihívásokra való reflektálás, folyamatos megoldások keresése, a gyakorlati megvalósításban való részvétel,
  • A villamosenergia-rendszer irányításához szorosan kapcsolódó hazai és nemzetközi projektek elősegítése, üzemértékelési, elemzési és adatszolgáltatási feladatok támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyamatban lévő műszaki vagy közgazdaságtudományi képzés (BSc/MSc),
  • Heti legalább 24 óra munkavégzés,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Problémamegoldó képesség, kommunikációs készség, csapatmunka.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely:Gyakornoki lehetőség egy stabil és kiszámítható helyen, ahol hosszútávon, akár főállású pozíciót is kaphatsz,
  • Rugalmasság:Rugalmas munkarend, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a tanulmányaidra,
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is,
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítmény nálunk érték, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés,
  • Hosszútáv:A jelenleg nálunk dolgozó kollégák nagy része gyakornokként kezdte nálunk pályafutását. Ha kölcsönös az elégedettség ez a lehetőség Neked is adott.

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

MAVIR ZRt., Budapest, Anikó utca 4.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment