Rendszergazda

  • Cég neve

    Tatabánya Erőmű Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Vájár köz 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ACTIVE DIRECTORY AZURE OPERÁCIÓS RENDSZEREK WINDOWS SQL VPN HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A háttérirodai alkalmazások karbantartása, valamint a rendszerfelügyelet támogatása, különös tekintettel a szerverkörnyezetre, a megfelelő adatbázisokra, az Active Directory rendszerekre és az Azure AD-re
Segítségnyújtás az informatikai infrastruktúra architektúrájának és szabványainak az alkalmazási követelményekkel, az alaparchitektúrával és az üzletmenet-folytonossági tervekkel összhangban
Infrastruktúra és szolgáltatások dokumentálása, a nyilvántartás vezetése
Alap infrastruktúra üzemeltetés (szerver, hálózat és kliens)
Az intézmény szervereinek, munkaállomásainak üzemeltetése
Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése, felhasználók helyszíni, telefonos és távoli eléréssel történő támogatása
Operációs rendszerek, felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete.
Közreműködés az informatikai beszerzések intézésében, selejtezésben, leltározásban

Elvárások

Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
Középfokú szakirányú végzettség
Windows Server, Vmvare MS SQL, Active Directory, Group Policy, VPN, TCP/IP hálózati ismeretek
Távoli hibaelhárítási gyakorlat
Megoldásközpontú gondolkodás és jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

Alapbér
Béren felüli havi plusz juttatások
Évi nettó 450 000,- Ft Cafeteria juttatás
13. havi fizetés
Nyugdíjpénztári hozzájárulás
Kormányrendeletben rögzített áramdíjkedvezmény
Gépkocsival történő munkába járás támogatása (közigazgatási határon kívül) nettó 50,- Ft/km
100%-os helyi bérlet térítés
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszútávú, biztos munkahely

Céginformáció

A Tatabánya Erőmű komoly szakmai pályát tudhat maga mögött az elmúlt 125 évben.
Az Erőművet a folyamatos megújulás jellemzi, együtt, erős közösségként felelünk meg nem csupán a jelen, hanem a jövő kihívásainak is ezért hosszú távra keressük elkötelezett munkatársainkat.