Rendszergazda

  • Cég neve

    SUNdroid Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Adatközpontok fizikai és virtuális hálózatainak menedzselése, továbbfejlesztése
Erőművek hálózatainak kialakítása, azok felügyelete
Rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok elvégzése
Windows és Linux szerverek kezelése
Szerverek állapotának rendszeres ellenőrzése
Monitoring rendszer üzemeltetése (Zabbix)
Meglévő infrastruktúra átalakítása, továbbfejlesztése
Biztonsági mentések kezelése
Hálózat üzemeltetése, karbantartása
Számítógépek, mobil eszközök telepítése, hibaelhárítás
Felhasználói jogosultságok kezelése
Rendszeres mentések felügyelete, karbantartása
Rendszeres hardver és szoftverleltár készítése

Elvárások

Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
Minimum 5 év IT rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
MikroTik eszközök mélyreható ismerete
Szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Windows, Linux, MSSQL, MongoDB, Redis, IIS, NGINX)
Ansible tapasztalat
Hálózati struktúrák szakismerete
Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs készség és rendszerszemléletű gondolkodásmód
Terhelhetőség, képesség csapatban vagy önállóan történő precíz, pontos munkavégzésre

Amit kínálunk

Kiemelt bérezés előrelépési lehetőséggel
Mobiltelefon korlátlan használattal és internettel
Céges laptop/tablet
Fejlődési, tanulási lehetőség, támogatott képzések
Céges rendezvények, csapatépítők
Ideális belépési pont a felfutó szakaszában lévő naperőműves piacon (nem csak HMKE) már most piacvezetőként tevékenykedő stabil cég életébe
Fiatal, lendületes, támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A SUNdroid Kft. napelemes kiserőművek teljeskörű adminisztrációjával és monitoringozásával foglalkozik.