Semmelweis Egyetem Informatikai Főigazgatóság logo

Rendszergazda

  • Cég neve

    Semmelweis Egyetem Informatikai Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Baross u. 52.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Semmelweis Egyetem szervezeti egységeinek számítógépparkjának üzemeltetésében és a felhasználók támogatásában való közreműködés
  • A beérkező hibajegyek kezelése
  • Munkaállomások és perifériák teljeskörű (hardver/szoftver) felügyelete, karbantartása, felmerülő problémák beazonosítása, hibák elhárítása
  • Notebook, desktop gépek telepítése, szoftver és hardver szintű karbantartása
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • M365, MS Windows 10 és MS Office üzemeltetői szintű ismerete
  • Számítógéphálózati alapismeretek
  • Munkafolyamatok pontos követésének képessége
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megoldások dokumentálásának képessége
  • Magas szintű együttműködési- és hatékony problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, nyitottság
  • Önálló munkavégzés
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szolgáltatás- és megoldásközpontú gondolkodás

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség (informatikai)
  • Hibajegykezelő rendszer(ek) ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Egészségügyi prevenciós szolgáltatások
  • Bérezés megegyezés szerint

Céginformáció

A Semmelweis Egyetem

Informatikai Főigazgatóság

Informatikai Ügyféltámogatási Igazgatósága

Főigazgatóságunk feladata a Semmelweis Egyetem informatikai rendszereinek üzemeltetése és fejlesztése. Közel 100 fős csapatunk biztosítja a felhasználók informatikai problémáinak megoldását, az informatikai infrastruktúra és alkalmazások üzemeltetését, valamint az egyedi fejlesztéseket.

Jelentkezését a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Egyéb lényeges információ:

  • A foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony,
    3 hónap próbaidővel.
  • A munkavégzés helye: 1085 Budapest, Baross u. 52.