Rendszergazda

  • Cég neve

    POWER BELT Kft

  • Munkavégzés helye

    1194 Budapest, Hofherr Albert utca 38.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A feladatok végrehajtásához személyes jelenlét szükséges mindkét telephelyünkön Budapesten és Gyálon:
  • A vállalat Windows alapú informatikai rendszereinek üzemeltetése, támogatása, fejlesztése, hibaelhárítása
  • IT infrastruktúrába tartozó eszközök telepítése, (munkaállomások, mobil eszközök) összeszerelése, karbantartása, dokumentálása
  • Informatikai nyilvántartási feladatok ellátása, dokumentációk napra készen tartása
  • A vállalatnál dolgozó munkavállalók részére felhasználói IT támogatás nyújtása
  • Rendszerhasználattal kapcsolatos felhasználói oktatások
  • Meghibásodott hardver eszközökkel kapcsolatos szerviz ügyintézése
  • Információs rendszer működőképességének és védelmének biztosítása.

Elvárások

  • Informatika orientált tanulmányok és szakmai tapasztalat
  • Átfogó, naprakész hardver/szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszerek és vállalati folyamatok általános ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Fejlett probléma megoldási- és együttműködési készség, rugalmasság, csapatmunkára való képesség
  • Rendszerszemlélet, felelősségteljes, kreatív gondolkodás
  • Megbízható pontos, igényes, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és jármű vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Vectory és Office 365 programok átfogó ismerete
  • Szakmai szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Pozícióhoz illeszkedő dinamikusan fejlődő bérezés (rendszeres bérkorrekció)
  • Megbízható, stabil munkahely (az összes Covid-19 hullámot leépítés nélkül, sikerekkel zártuk)
  • Cafetéira (SZÉP kártya), bejárás támogatás
  • Céges laptop, Mobiltelefon
  • Folyamatos, munkakörrel kapcsolatos oktatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Fix munkaidő, szabad hétvégék
  • Gyakori céges rendezvények, céges túrák

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Power Belt Kft. Magyarország egyik piacvezető, dinamikusan fejlődő kereskedelmi vállalkozása hajtástechnikai termékek forgalmazásával foglalkozik immár 30 éve.

Családias légkörű cégünk rendszergazdát keres IT csapatába, aki segíti munkavállalóinkat mindkét telephelyünkön Budapesten és Gyálon egyaránt (a közlekedést a két telephely között a cég biztosítja). Várjuk jelentkezésed, ha rugalmas vagy a munkavégzés helyét illetően és szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével.