Rendszergazda, IT üzemeltető

  • Cég neve

    Közép-európai Akadémia

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Városmajor utca 12-14.

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • HARDWARE ACTIVE DIRECTORY SQL IOS ANDROID WORDPRESS SECURITY OUTLOOK OFFICE 365 GROUP POLICY AD EXCHANGE
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Megrendelő birtokában lévő számítógépek, szerverek, perifériák, hálózati eszközök és audiovizuális eszközök, valamint egyéb számítástechnikai eszközök informatikai felügyelete, frissítése, karbantartása, javítása;
  • az informatikai hálózat karbantartása, hiba esetén hibák javítása;
  • szükséges hardware karbantartások elvégzése, menedzselése;
  • hardveres problémából eredő hibák menedzselése – garanciális eszközök esetén a javítás, csere intézése; nem garanciális eszközök esetén a javítás intézése az ügyfél szerződései szerint, illetve javaslattétel a gazdaságosan nem javítható eszközök kezelésére;
  • 1 darab fizikai szerveren, külön virtuális szerveren fájlszerver, valamint központosított vírus és végpontvédelem üzemeltetése;
  • biztonsági frissítések telepítése, rendszeres „egészségállapot vizsgálat”;
  • a munkatársak notebookjának beüzemelése, telepítése és teljes körű üzemeltetése;
  • számítógépek vírus- és végpontvédelem központi felügyeleten keresztül;
  • informatikai támogatás a Megrendelő részére;
  • felhasználói problémák kezelése, segítségnyújtás a programok használatában;
  • az új felhasználók felvétele a Megrendelő által kijelölt informatikai rendszerekbe, a felhasználói jogok karbantartása, a távozó kollégák hozzáférésének megszüntetése;
  • új rendszer(ek) bevezetése esetén, az új rendszerek integrálása az automatizált mentési és mentés tárolási házirendbe;
  • az Akadémia informatikai rendszereinek fejlesztéséhez javaslatok kidolgozása, külső informatikai fejlesztések (pl. honlap, vállalatirányítási rendszer) esetén támogatás;
  • informatikai eszközbeszerzésekhez javaslattétel; (rendszerek hozzáillesztéséhez kapcsolódóan segítségnyújtás;)
  • irodatechnikai eszközök hibáinak (fénymásoló meghibásodás, beállítási feltételek megváltoztatása) kezelése, szükség esetén szerviz ügyintézése;
  • alapszintű hibakeresés és megoldás az audiovizuális rendszerek (TV-k, teremfoglaltságjelzők, beépített konferencia technikai eszközök) kapcsán;
  • IT szakterülethez kapcsolódó adminisztráció (pl.: leltár)
  • Iktatási, könyvelési, bérszámfejtési rendszerek üzemeltetése, frissítése, jogosultságok kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves üzemeltetői és/vagy rendszergazdai területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Rendszerszemlélet
  • Magabiztos ismeretek az alábbi témakörökben:
    • Microsoft termékek ismerete (Office 365, Outlook, Active Directory, Group Policy);
    • Általános hardver és szoftver környezeti ismeretek (szerver/desktop)
    • Szerverek (AD,Exchange,SQL,távoli asztal)
    • Hálózati eszközök, switchek, routerek, NAS ismeretek
    • Vállalatirányítási rendszer tapasztalat
    • Mobil IOS, Android ismeretek
  • Az Akadémia folyamatainak és munkájának támogatása;
  • Nagyfokú felelősségérzet és kezdeményezőkészség;
  • Magas szintű szolgálatkészség és képesség a változó szervezeti igényekhez való alkalmazkodásra;
  • Képesség a stresszhelyzetben végzett, minőségorientált munkára;
  • Nagyfokú diszkréció és a bizalmas ügyek kezelésére való képesség;
  • Precíz és proaktív személyiség;
  • Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség;
  • Pontos, önálló és dinamikus munkavégzés;
  • Csapatjátékos szemléletű mentalitás;
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Web/grafikusi/media szerkeztési ismeretek (Wordpress, Joomla, Photoshop)
  • IT security ismeretek, hálózatbiztonsági tudatosság, hosting ismeretek;
  • M-Files elektronikus iktatási rendszer ismerete, Microsec e-szigno program integrálásában szerzett tapasztalat
  • Állami tulajdonú vagy nonprofit társaságnál/szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • Átlag feletti idő-, feladat- és humánmenedzsment képességeid vannak
  • Megbízható vagy, képes vagy a komplex feladatvégzésre

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jókedvű csapat része lehetsz
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Hosszútávú, stabil munkahelyed lehet
  • A munkakörödhöz minden feltétel biztosított
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra
  • Versenyképes fizetés és cafeteria vár
  • Könnyen megközelíthető környéken dolgozhatsz
  • Kávé, tea, légkondicionált iroda vár

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Közép-európai Akadémia 2022. január 1. napjától olyan magas szintű programok működtetését vette át, mint a Közép-európai Professzori Hálózat és a Közép-európai Junior Program. A Közép-európai Akadémia a jelen kor elvárásainak maximálisan megfelelő, kiemelkedő színvonalú intézményi keretet kíván biztosítani a közép-európai és a régión kívüli tudósoknak, hogy az igazán fontos témákról – valós párbeszéden keresztül – jól hasznosítható eredmények születhessenek a régió országai és minden más velük együttműködő partner számára. Fő célja a közeli országok jogtudományának és ezen belül jogalkotásának és jogalkalmazásának fejlesztése közép-európai kutatók és fiatal tehetségek bevonásával.

Kérjük jelentkezésed angol ÉS magyar fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével küldd el nekünk a Jelentkezem gomb használatával! Ha van valamilyen referencia anyagod, küldd el azt is.