Rendszergazda/IT szakember

  • Cég neve

    Intretech Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    9330 Kapuvár, Ipartelepi út 18.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Módszertan és szoftverek

    • Operációs Rendszerek (Windows)
    • Hálózatok (TCP/IP, Ethernet, Wi-fi)
    • Virtuális és konténerizált környezetek
    • Biztonsági technológiák (Tűzfalak, víruskeresők, titkosítás)
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az Intretech Hungary Kft. immár 4 éve van jelen Kapuváron. Dinamikus fejlődési terveinek megfelelően 2023-ban további gyártóterületekkel és egy kiterjedt raktárbázissal bővültünk.

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Főbb feladatok, munkák

  • A cég informatikai rendszerének napi szintű kezelése, fejlesztése és a felhasználók támogatása
  • Új hardver eszközök konfigurálása és felvétele a cég informatikai rendszerébe
  • A hálózat felügyelete, sebezhetőség felderítés- és javítás, vírusmegelőzés
  • Rendszer optimalizálás, a berendezések konfigurációjának tervezése és beállítása
  • Napi szoftver és hardver karbantartás és kezelés
  • Hálózati- és szerver frissítés, biztonsági mentés, helyreállítás és probléma megoldás
  • Hardvereszközök felügyelete, tervszerű karbantartása, hibaelhárítás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • a kommunikációképes angol nyelvtudás alapfeltétel! (nem nyelvvizsgát kérünk, hanem aktív nyelvhasználatot)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • középszintű hálózati ismeretek
  • elektronikai ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • piacképes bérezés (alapbér + havi bónusz + cafeteria + 13.havi juttatás)
  • folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • biztos, hosszútávú munkahely Kapuvár legnagyobb vállalatánál
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

A jelentkezéshez ne felejtse el csatolni magyar és angol nyelvű önéletrajzát!