Rendszergazda informatikus

  • Cég neve

    SZURO-TRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS SQL IOS ANDROID MIKROTIK WORDPRESS
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cégcsoport informatikai infrastruktúrájának felügyelete, támogatása, fejlesztése.
  • A kollégák munkájának informatikai támogatása, a cégcsoport nyíregyházi, és vidéki telephelyein.
  • Ügyeletes munkavégzés, igény szerinti telefonos/távelérési/helyszíni segítségnyújtás.
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal.

Elvárások

  • Informatika orientált közép / felsőfokú tanulmányok
  • 3 év informatikai/rendszergazdai szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Magabiztos ismeretek az alábbi témakörökben:
  • MS Windows, Office változatainak ismerete (makrók,adatbázis)
  • Általános hardver és szoftver környezeti ismeretek (szerver/desktop)
  • Szerverek (AD,Exchange,SQL,távoli asztal)
  • Hálózati eszközök, switchek, routerek, NAS ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer tapasztalat
  • Mobil IOS, Android ismeretek
  • Önálló, rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Mikrotik, Ubiquiti ismeretek
  • Web/grafikusi/media szerkeztési ismeretek (Wordpress, Joomla, Photoshop)
  • Közösségi media ismeretek (FB, Instagram,Tik-Tok)

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Kihívásokkal teli feladatok.
  • Laptop.
  • Mobiltelefon.

Céginformáció

A Szuro-Trade Kft. a térség egyik meghatározó mezőgazdasággal és gabona kereskedelemmel foglalkozó vállalkozása. A cégcsoport 25 éves múltra tekint vissza, számos innovatív technológiai újítás megvalósítója, a fenntartható fejlődés elkötelezett támogatója.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.