Rendszergazda

  • Cég neve

    EOS Faktor Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 30.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Windows és Linux rendszerek támogatása,
  • számítógépes hálózatok, munkaállomások és szerverek felügyelete, karbantartása,
  • felhasználók munkájának támogatása,
  • rendszerüzemeltetési feladatok ellátása,
  • mentések, jogosultságok kezelése,
  • Cloud rendszerek felügyelete (M365, MS Defender),
  • különböző (sok esetben nemzetközi) projektekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • Windows kiszolgáló üzemeltetésben szerzett legalább 2-3 éves releváns tapasztalat,
  • nagyvállalati gyakorlat (legalább 300 munkaállomást üzemeltető szervezetben),
  • magabiztos Powershell-, deployment, valamint Microsoft felhőszolgáltatásokban (M365, Defender) szerzett ismeret,
  • címtárszolgáltatásokban jártasság,
  • IT biztonsági tapasztalat,
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • problémamegoldó és jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, kreativitás,
  • új technológiák megtanulására való hajlandóság,
  • magabiztos angol nyelvtudás (B2), szóban és írásban,
  • részletes és átlátható dokumentációk készítése.

Előnyt jelent

  • Linux és konténer kiszolgáló üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • üzleti folyamat-automatizálási ismeretek (pl. UIPath),
  • MacOS üzemeltetési (JAMF és ABM) és nagyvállalati hálózati alapismeretek,
  • virtualizációs technológiákban (VMware), valamint Microsoft Intune MDM-ben való jártasság,
  • angol nyelv felsőfokú ismerete és nemzetközi tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kihívást jelentő, változatos, önálló munkavégzést,
  • összetartó, támogató csapatot,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • könnyen megközelíthető, belvárosi munkahelyet (Nyugati pályaudvar környéke),
  • heti 3 nap home office-t, mert hiszünk a rugalmasságban és a munka-magánélet egyensúlyának megtartásában,
  • béren felül komplex juttatási csomagot (cafeteria, szemüvegtámogatás, kedvezményes mobilflotta stb.),
  • ingyenes, korlátlan sportolási és wellness szolgáltatás igénybevételét az irodaház szomszédságában, illetve csatlakozási lehetőséget támogatott sportköreinkhez (foci, röplabda, poker, xbox),
  • rendszeres szakmai képzéseket, csapatépítő programokat, rendezvényeket, gyümölcsnapot.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Játéksarok

Céginformáció

Az EOS Magyarország a világ 26 országában jelenlévő, világszerte több mint 7000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hiszünk abban, hogy sikereink alapját kollégáinknak köszönhetjük, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Mi az EOS-nál, rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtunk. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is.

Várjuk szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy kollégánk minél hamarabb felvehesse Veled a kapcsolatot.