Rendszergazda

  • Cég neve

    BBOX Solutions Kft

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szent-Györgyi Albert utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok elvégzése
  • Windows és Linux szerverek kezelése
  • Szerverek állapotának rendszeres ellenőrzése
  • Biztonsági mentések kezelése
  • Hálózat üzemeltetése, karbantartása
  • Számítógépek, mobil eszközök telepítése, hibaelhárítás
  • Felhasználói jogosultságok kezelése
  • Rendszeres mentések felügyelete, karbantartása
  • Rendszeres hardver és szoftverleltár készítése
  • Technikai és funkcionális jellegű segítségnyújtás a felhasználóknak, munkavállalóknak
  • Hibajegyek kezelése, felhasználók általános informatikai támogatása,
  • Aktív részvétel projektekben

Elvárások

  • Minimum 5 év IT rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows, Linux szerverek és Microsoft 365 haladó szintű ismerete
  • Hálózati struktúrák szakismerete
  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, problémamegoldó képesség
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Microsoft SQL és MariaDB Server
  • JIRA vagy más ticketing rendszer ismerete
  • Valamely felhő szolgáltató ismerete
  • Mikrotik RouterOS rendszerszintű ismerete
  • Mikrotik és Ubiquiti eszközök konfigurálásának ismerete

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével, nettó bérigény megjelölésével lehet a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.