Rendszerbiztonsági mérnök

  • Cég neve

    Rheinmetall

  • Munkavégzés helye

    Zalaegerszeg

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Állás leírása

Rheinmetall

Feladataid lesznek:

  • Felelősség a funkcionális biztonság implementálásáért és megvalósításáért a projektekben
  • Funkcionális és technikai biztonsági koncepciók készítése (FSC és TSC)
  • Alrendszer elemzések készítése és végrehajtása (pl. FMEA, FMEDA, FMECA)
  • Felelősség a kockázatkezelésért (biztonsági menedzsment) a folyamatban lévő és a jövőbeli projektekért
  • Moderáció és koordináció a belső részlegekkel és az ügyfelekkel
  • Az eredmények bemutatása belső és külső érdekelt felek számára
  • A rendszer biztonságára vonatkozó folyamatok és módszerek karbantartása, fejlesztése és kommunikációja

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki felsőfokú végzettség pl.: gépészmérnöki, villamosmérnöki, mechatronikai diploma
  • Több éves szakmai tapasztalat hasoló pozícióban
  • Funkcionális és műszaki biztonsági koncepcióval kapcsolatos tapasztalat
  • IEC 61508 / 15026262 szabványban szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a védelmi ipar ismerete
  • Magabiztos, minimum B2-es angol nyelvtudás szóban és írásban

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő- modellek
  • A munka és magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Marcel Lappe

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment