Rendezvényszervező

  • Cég neve

    Rubin Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1137 Budapest, Szent István Park 5.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • rendezvények előkészítése és lebonyolítása
  • ajánlat és költség kalkuláció készítése
  • napközbeni időpontra, előre egyeztetett helyszínnézések lebonyolítása,
  • együttműködés a séf kollégával (egyedi menüajánlatok kidolgozása)
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • gasztronómiai jártasság előny
  • rendezvénytér színvonalas kialakításához esztétikai igényesség
  • pontosság, precizitás
  • számítógépes felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő beosztás
  • változatos ügyfélkör (céges és magán rendezvények, esküvők)
  • jó hangulatú csapat
  • Budapesti munkavégzés.

Céginformáció

Cégünk a Rubin Group 16 éve biztosít sétahajózást és rendezvény szolgáltatást, egyéni és csoportos turisták, céges és magán ügyfelek számára. Új exkluzív több száz fős rendezvényhajónk, a River Diva rendezvényeinek szervezésére keressük új kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja magyar nyelvű, kizárólag fényképpel ellátott önéletrajzát.