Rendezvényszervező

  • Cég neve

    OPTOTEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Széchenyi utca 20.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A rendezvények teljeskörű kezelése az ajánlattételtől a lebonyolítás felügyeletén át az utómunkálatokig (számlázás, statisztikák). A területéhez tartozó kollégák irányítása és aktív együttműködés a szálloda többi részlegével.

Elvárások

Felsőfokú végzettség
Szállodai munkatapasztalat (rendezvényszervezői területen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
Kiváló kommunikációs- és tárgyalóképesség
Siker-, teljesítmény orientált személyiség
Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
Precíz munkavégzés, vendégközpontú gondolkodás
Gyors helyzetkezelés, problémamegoldó és szervezői készségek

Előnyt jelent

Rendezvényszervezői területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem (alapbér és forgalomarányos prémium)
Fiatalos, lendületes csapat
Színvonalas munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Mediterrán hangulatú, vecsési négycsillagos szálloda stabil munkalehetőséget biztosít munkavállalói számára családias környezetben.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja fényképes önéletrajzát.