Rendezvényszervező

  • Cég neve

    HUNGEXPO Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1101 Budapest, Albertirsai út 10.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Hungexpo Zrt., kiállítás- és rendezvényszervező nagymúltú vállalat, a GL-Events nemzetközi cégcsoport tagja

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • Munkáját a kijelölt kiállítási vagy rendezvény csoport tagjaként végzi
  • Kapcsolatot tart ügyfelekkel, tájékoztatást nyújt, szolgáltatásokat értékesít
  • A rendezvényekhez kapcsolódó megrendeléseket, dokumentációt, forgatókönyvet, ügyfél tájékoztatókat készít
  • Alvállalkozókkal kapcsolatot tart, feléjük megrendeléseket készít, munkájukat ellenőrzi és elszámolja

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség rendezvényszervezői, kereskedelmi, turizmus vagy gazdasági területen
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • 3-4 éves munkatapasztalat rendezvényszervezőként
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Siker-, teljesítményorientált egyéniség
  • Problémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrés
  • Stabil számítástechnikai ismeretek
  • Előnyt jelent: nagyobb nemzetközi rendezvények szervezésében és/vagy szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos prémium
  • Cafeteria rendszer
  • MEDICOVER
  • Céges üdülés
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest, 1101 Albertirsai út 10.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Marketing, Média, PR
  • Rendezvényszervező

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.