Goodevent Rendezvényszervező Kft. logo

Senior Rendezvényszervező

  • Cég neve

    Goodevent Rendezvényszervező Kft.

  • Munkavégzés helye

    1162 Budapest, Timur utca 74.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Téged keresünk, ha hivatásodnak tartod a rendezvényszervezést, ha lelkes vagy és elhivatott, ha szeretsz csapatban dolgozni, és ha koncepcióban szeretsz gondolkodni

  • Rendezvények önálló előkészítése és lebonyolítása
  • Nagy rendezvények részfeladatainak menedzselése
  • Rendezvényekhez költségvetések és ajánlatok összeállítása
  • Kapcsolattartás és együttműködés az alvállalkozókkal
  • Ügyfél menedzselés
  • Senior rendezvényszervezők munkájának támogatása
  • Helyszíni lebonyolításban való részvétel
  • Rendezvények adminisztrációs, regisztrációs és pénzügyi feladatai
  • Pályázati projektek előkészítése és nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év rendezvényszervezői területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány (rendszeres autóhasználat, vezetési tapasztalat)
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Projektmenedzsment tudás
  • Precizitás és rendszerben gondolkodás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kreatív munkakörnyezet
  • Sokszínű, változatos feladatkör
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges mobil és laptop
  • Lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Goodevent Kft. egy tizenkét éves tapasztalattal rendelkező rendezvényszervező és marketing ügynökség, mely a cégcsoporton belül több brand marketingjét képviseli.

A "Jelentkezem" gombra kattintással, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.