Rendezvényhelyszín értékesítő / programszervező

  • Cég neve

    TotalDrinks Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér Nettó 200e - 600e Ft havi jutalék

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező ajánlatkérések kezelése, árajánlatok készítése
  • A megvalósuló rendezvények szervezésében segítség nyújtás (céges és magánügyfelek részére egyaránt)
  • Koordináció a helyszíni személyzet és az ügyfelek között, üzletvezetővel közösen
  • Aktív sales tevékenység, új ügyfelek felkutatása, régiekkel aktív kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás rendezvényes beszállítókkal
  • A saját szervezésű eseményeink koordinációja (kapcsolattartás fellépőkkel, közreműkődökkel, jegyértékesítés koordinációja, kommunikációs csapat koordinálása)
  • Új események kitalálásában és megvalósításában aktív részvétel
  • Kitelepülések szervezése és lebonyolítása

Elvárások

  • Korábban hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pontosság

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés (időben, helyben), de fontos hogy az eseményeken legyél jelen
  • Jó fej, fiatal csapat
  • Folyamatos edukáció (pl: borok, spiritek)
  • Nyitottság az új ötletekre
  • versenyképes fix bér + jutalék

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A helyszínről:

  • nagy múltú bár a Széll Kálmán térhez közel (ha még nem jártál itt, biztosan hallottál róla, vagy a szüleid/barátaid közül valaki biztosan járt már nálunk)
  • A bárhoz közvetlenül kapcsolódó frissen felújított bortrezor és borospince, külön bejárattal de közös háttér kiszolgáló egységgel