Rendezvényfelszolgáló

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk rekreációs és önfejlesztő programokat kínál vendégei számára, akár több napos, akár rövidebb események és workshopok formájában. Csatlakozz csapatukhoz, ahol egy inspiráló környezetben nem csak szakmai, de személyes fejlődésed is középpontban áll.

Amiben számítunk Rád:

  • A felszolgálói munkák teljeskörű elvégzése
  • Munkakörnyezet folyamatos tisztán tartása
  • Közreműködés a nyitási és zárási feladatoknál
  • A friss termékek és italkészlet kezelése
  • Rendelések pontos közvetítése a munkatársak és a konyha felé
  • A rendelések felszolgálása

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Vendégorientált attitűd
  • Nyitott, pozitív gondolkodásmód
  • Magabiztos középfokú angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit mi biztosítunk számodra:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kreatív és innovatív munkakörnyezet
  • Remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Gyors szakmai fejlődés
  • Cafeteria
  • Magánegészségbiztosítás
  • AYCM sportkártya

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.