Normawood Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Rendezvényfelszolgáló

  • Cég neve

    Normawood Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Eötvös út 52-54.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Minden felmerülő felszolgálói munka elvégzése
  • Különös figyelem az egészségügyi és biztonsági előírások betartására, a munkakörnyezet folyamatos tisztán tartására
  • Közreműködés a nyitási és zárási feladatoknál
  • A vendéglátó területek feltöltésének elősegítése, a friss termékek és italkészlet megfelelő kezelésében segítségnyújtás
  • Rendelések pontos közvetítése a munkatársak és a konyha felé
  • Részvétel az asztalok újrarendezésében, azok megterítése és tisztán tartása
  • A rendelések hibátlan állapotban lévő felszolgálása

Elvárások

  • Vendégorientált attitűd
  • Nyitott, pozitív gondolkodásmód
  • Magabiztos középfokú angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Részmunkaidőre nincs lehetőség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Cafeteria (Br. 500.000 / év)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • AYCM sportkártya

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.
Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!
A Docler cégcsoport tagja, a Normafa Retreat Center, a Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben helyezkedik el, ahol találkozik a nyugalom, a harmónia és az egészséges életmód. A megújult 62 szobás exclusive yoga retreat hotel és étterem igényes környezetbe új munkatársat keres.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!