Rendezvény kivitelező

  • Cég neve

    SP EVENT Kft.

  • Munkavégzés helye

    1091 Budapest, Üllői út 47.

  • Fizetés

    Nettó 368e - 384e Ft havi bér Nettó 100e - 200e Ft éves bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
    • Vállalkozói
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rendezvények előkészítéséhez és bontásához keresünk munkaerőt, fizikai munkára! A mozgatandó bútorok/tárgyak súlya 20-50 kg, amiket mindig 2 ember fog meg, így ez a súly eloszlik, de mindenképp hasznos a jó fizikum.
  • Leggyakrabban sörpadokat, kis sátrakat telepítünk (a sátrat csak szét kell húzni, mint egy harmonikát). A kisebb családi kerti partin ugyanúgy jelen vagyunk, mint akár a legnagyobb fesztiválokon (pl. Sziget).
  • Amikor épp nem terepen vagyunk, akkor raktárban szoktunk rendet tenni, vagy szerelgetni.
  • Első sorban hosszú távra keresünk kollégát TELJES MUNKAIDŐRE, de BEUGRÓSNAK IS lehet jelentkezni.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, legalább 2 éves vezetési tapasztalattal (lehetőleg budapesti forgalomban edzve). Ez azért fontos, mert 3,5 t alatti, B kat. jogosítvánnyal vezethető teherautókat kell vezetni főleg Budapesten. Ha még nem vezettél teherautót nem gond, betanítunk, segítünk, könnyebben fog menni, mint hinnéd! Viszont, ha nincs vezetési tapasztalatod (semmilyen járművel), akkor ne jelentkezz teljes állásra!
  • Betöltött 18. életév
  • Nem gond a hétvégi munkavégzés (a munkák zöme péntek-szombat-vasárnap-hétfőn lesz)
  • Nem gond, ha évi pár alkalommal késő este is dolgozunk (max. 23-24 óráig)
  • A felsorolt 4 pont mind FONTOS ELVÁRÁS, így ha bármelyik problémát okoz, akkor kérlek ne jelentkezz!

Előnyt jelent

  • Rendezvényeken szerzett tapasztalat
  • Szerszámok magabiztos használata (pl. csavarhúzó, kalapács...)

Amit kínálunk

  • megbízható fizetés (heti/kétheti/havi fizetés, megbeszélés alapján) Óra és perc alapú elszámolás, egy pillanatot sem töltesz úgy a munkával, hogy az ne lenne kifizetve!
  • év végi bónusz
  • túlóra lehetőség (nem kötelező)
  • póló, rövidnadrág, pulóver, esőkabát, cipő, kesztyű, ásványvíz
  • megbecsülés, emberséges vezetőség (bármikor kérdezhetsz, javasolhatsz és nagyon fontos, hogy kérhetsz is, nyitottak vagyunk és segítőkészek)
  • extra rugalmas munkaidő (iskolával nagyon jól összehangolható)
  • jókedvű, fiatalos CSAPAT (18-30 év közöttiek dolgoznak nálunk)
  • mindig segítjük egymás munkáját, szinte sosem leszel egyedül
  • rengeteg új élményt szerezhetsz
  • változatos feladatok (ritkán van két ugyanolyan nap)
  • tömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető a bázisunk (Budapest, Corvin-negyed), a metro állomástól és a 4-6 villamostól is csak 50 méter. A munka itt kezdődik a raktárban és itt is ér véget.

Bérezés (jogosítvánnyal!) próbaidő alatt (első 3 hónap):
Óra: 2.300 Ft (nettó)
Napi: 18.400 Ft - 8 órával (nettó)
Havi: 368.000 Ft - napi 8 órával (nettó)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Jó hangulatú rendezvényes csapat keresi főállású (vagy beugrós) új tagját!
13 éve vagyunk a piacon, ahol dinamikusan fejlődünk. Ez idő alatt rengeteg elégedett ügyfelünk volt/van, az emberek szeretnek velünk dolgozni és mindig mosolygós arcokat hagyunk mögött, amikor végzünk egy rendezvénnyel. Egészen pici kerti bulikat is csinálunk, az egyik legnagyobb projektünk pedig a Sziget Fesztivál szokott lenni.

Jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat (ha kevés az önéletrajzodban az infó, ne ijedj meg. Pályakezdőket is szívesen fogadunk, de ahogy Te kíváncsi vagy ránk, úgy mi is Rád, ezért várjuk az önéletrajzod).
A jelentkezésbe írd bele, hogy teljes munkaidőben érdekel az állás, vagy "beugrósként"!