Rendezvény asszisztens

  • Cég neve

    Műegyetemi Hallgatói Kft.

  • Munkavégzés helye

    1111 Budapest, Műegyetem rakpart

  • Fizetés

    Bruttó 515e - 515e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Catering rendezvényeken a cég képviselete. Catering rendezvények árajánlatának készítése, annak megszervezése és teljeskörű lebonyolítása.
  •  Kapcsolattartás a catering megrendelőkkel, igényeik-panaszaik kezelése személyesen-telefonon-írásaban.
  •  Catering-árumozgató munkájának teljeskörű koordinálása és segítése.
  •  Catering eszközök naprakész nyilvántartása, állapotuk ellenőrzése. Leltár készítése, felügyelése. Felügyelete és levezénylése a rendezvényekről visszakerült piszkos eszközös elmosogatása.
  • Catering rendezvényekre szükséges alapanyagok / termékek leadása a beszerzési vezetőnek.
  •  Heti beszámoló készítése minden csütörtökön a jövőben várható rendezvényekről, eseményekről.
  • Rendezvények lebonyolítása helyszíni jelenléttel
  • Előkészületek, eszközök/ételek/italok összekészítése
  • Raktározás
  • Catering szállítása kitelepülésekre és visszaszállítás a telephelyre
  • Vendégek tájkoztatása, folyamatos rendelkezésre állás a rendezvények során

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói számítógépes ismeretek,
  • Rendezvények lebonyolításában szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló írásbeli, kreatív szövegírási készségek, pontos, precíz, önálló munkavégzés, magas fokú kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság.
  • Megoldás-orientált, lelkes hozzáállás
  • Rendezvényektől függően, főként hétköznapi munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Finom vegán ebéd, amikor bent vagy
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Bejelentett foglalkoztatás;
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció