Reklámtermék készítő - dekoratőr

  • Cég neve

    BrandMax Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    6500 Baja, József Attila utca

  • Fizetés

    Nettó 260e - 280e Ft havi bér Nettó 100e Ft havi mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Reklámtermékek készítése műhelyünkben, reklámdekorációs munkák
öntapadó fóliák kasírozása, digitális nyomatok laminálása
pvc és kompozit tábla vágás
öntapadó fólia, plakát darabolás
tábla furatozás
alapanyag mozgatás
alapanyag befűzés nyomtatókba
eszközök karbantartása, beállítása
papír termékek hajtása, tűzése, ragasztása
ponyva hajtás, ringlizés
vászonkép keretre feszítés
alapanyag készlet nyilvántartás

Elvárások

nem vagy ellene a könnyű fizikai munkának
jó a kézügyességed és magabiztos vagy
jó ötleteid vannak és jó a problémamegoldó képességed

Előnyt jelent

Ez a feladatkör neked való, ha talpraesett vagy és nyitott természetű. A munka sokrétű, változatos feladatokon fogsz dolgozni.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, 8 órás bejelentett munkaviszony, munkaidő munkanapokon 7:35-16:05, biztos munkahely, modern munkakörülmények, betanítási program, személyes és szakmai képzési lehetőségek, motivációs bónusz-rendszer, előrelépési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Legyél egy kiemelkedően fejlődő, 20 éve megbízhatóan működő reklámstúdió legjobban megbecsült munkatársa!
Mi a BrandMax-nál egy grafikai tervezéssel, digitális nyomtatással, reklámeszközök gyártásával és reklámdekorációval foglalkozó csapat vagyunk.