Metró Reklám Kommunikációs Kft. logo

Reklámfelület értékesítő

  • Cég neve

    Metró Reklám Kommunikációs Kft.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Stefánia út

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha érdekel a reklám szakma, esetleg aktív részese vagy a közterületi reklámpiacnak, akkor pont téged keresünk! Ha szeretnél a hazai vezető nagy hirdetőkkel és reklámügynökségekkel együtt dolgozni és nem ijedsz meg, hogy tovább építsd a kapcsolati hálónkat, jelentkezz csapatunkba!

Elvárások

Elvárásaink:
- 2-3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat
- kiváló kommunikációs készség írásban /angol nyelv előny/, szóban
- önálló, precíz munkavégzés a kampányok bonyolításában és az adatok, dokumentumok nyilvántartásában

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha már dolgoztál ügynökségi, vagy hirdetői vonalon és volt részed kampányok, felületek értékesítésében, megjelenések szervezésében és van felsőfokú végzettséged. Az irodai szoftverek ismerete nélkülözhetetlen.

Amit kínálunk

Munkádhoz biztosítjuk: a szükséges technikai eszközöket (számítógép, telefon).
A napi 8 órás munkát egy barátságos, támogató, ösztönző, vidám csapat tagjaként töltheted.
A versenyképes fix és mozgóbérezés mellett, minden nap meghívunk egy közös ebédre a közeli étterembe. Számunkra fontos a csapat egysége, ezért gyakran szervezünk közös programokat is.
#szabad hétvége, #teljes munkaidő #biztosított eszközök , #csapatépitő tréningek , #ingyen ebéd

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Több mint húsz éve vagyunk jelen a hazai reklámpiacon nagy méretű digitális, valamint a budapesti metró közlekedési eszközök tömeg jellegű utasforgalmát megcélzó, hálózatba szervezett közterületi megjelenési lehetőségekkel.

Irodánk Zuglóban, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető helyen található.
Budapest, 1143 Stefánia út 1

Fényképes önéletrajzodat és rövid motivációs leveled, fizetési igény megjelölésével várjuk!