Reklámeszköz gyártó - szerelő

  • Cég neve

    BrandMax Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    6500 Baja, József Attila utca

  • Fizetés

    Nettó 275e - 300e Ft havi bér Nettó 100e Ft havi mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Alumínium profilok darabolása, plexi és pvc lemezek méretre vágása, furatolása
Világító cégtáblák, cégérek, alumínium információs rendszerek készítése, összeszerelése
öntapadó fóliák kasírozása, digitális nyomatok laminálása
alapanyag mozgatás
eszközök karbantartása, beállítása
papír termékek hajtása, tűzése, ragasztása
alapanyag készlet nyilvántartás

Elvárások

Magabiztosan használsz kéziszerszámokat: gérvágó körfűrész, sarokcsiszoló, fúrógép
Ez a feladatkör neked való, ha talpraesett vagy és nyitott természetű. A munka sokrétű, változatos feladatokon fogsz dolgozni.

Előnyt jelent

Van tapasztalatod alumínium profilok darabolásában és összeszerelésében.
Jártas vagy a LED világítás szerelésében

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, 8 órás bejelentett munkaviszony, munkaidő munkanapokon 7:35-16:05, biztos munkahely, modern munkakörülmények, betanítási program, személyes és szakmai képzési lehetőségek, motivációs bónusz-rendszer, előrelépési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Legyél egy kiemelkedően fejlődő, 20 éve megbízhatóan működő reklámstúdió legjobban megbecsült munkatársa!
Mi a BrandMax-nál egy grafikai tervezéssel, digitális nyomtatással, reklámeszközök gyártásával és reklámdekorációval foglalkozó csapat vagyunk.