Reklamációs és kereskedelmi ügyintéző

  • Cég neve

    ORINK HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Károlyi Sándor út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség-mennyiségi problémák esetén
  • Telefonon beérkező rendelések felvétele, kezelése,
  • Webáruházba beérkező rendelések kezelése,
  • Rendelés folyamatok menedzselése,
  • a cég társosztályaival való kapcsolattartás
  • változatos egyéb feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel)

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (Octopus)
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Folyamatos segítségnyújtás
  • Stabilitás, hosszú távra keresünk kollégát
  • folyamatosan és intenzíven fejlődő cég
  • Barátságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Az ORINK Hungary Kft. irodaszerek, tisztítószerek, valamint kompatibilis, illetve eredeti nyomtató és fénymásoló kellékanyagok nagykereskedelmével foglalkozik. Európa egyik legnagyobb készlettel rendelkező és legdinamikusabban fejlődő nagykereskedése vagyunk. Budapesti központi raktárunkból több mint 20.000 termék közül szolgáljuk ki vevőinket belföldön, illetve Európa-szerte egyaránt.

A jelentkezem gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.