Reintegrációs tiszt

  • Cég neve

    Szombathelyi OBVI

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Söptei út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • ellenőrzi a fogvatartotti házirend részletes megismerését, betartását,
  • egyéni és csoportos foglalkozásokat tart, speciális csoportok esetén heti programtervet készít,
  • felelős a reintegrációs anyagok kezeléséért, vezetéséért, tárolásáért, kiemelt figyelemmel az iratkezelési és adatvédelmi szabályok betartására.

Elvárások

  • államilag elismert egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • államilag elismert nyelvvizsga,
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésen való megfelelés,
  • egészségügyi alkalmasság, a vonatkozó alkalmassági kategória feltételeinek való megfelelés
  • részletes önéletrajz (iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratokkal),
  • számítógép alkalmazási szintű ismerete (Word, Excel).

Előnyt jelent

  • magas fokú empátia,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség,
  • szakmai igényesség, precíz munkavégzés,
  • önállóság, jó elemző és problémamegoldó képesség,
  • hatékony időbeosztás,
  • kreatív gondolkodás,
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • cafetéria,
  • utazási költségtérítés,
  • albérleti hozzájárulás.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát!