Regulatory Packaging Desing Manager (101-10-43804/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk új vezetőt az alábbi területre:

Szabályozás és termékfejlesztés (pharma terület)

Regulatory Packaging Desing Manager pozícióban az alábbi feladatokért, valamint folyamatokért leszel felelős:

- Támogatod a szabályozó és termékfejlesztési menedzsmentet a stratégia végrehajtásában annak érdekében, hogy kiváló minőséget biztosítsanak és megfeleljenek az érintett felek elvárásainak;
- Folyamatosan fejleszted a csomagolás-tervezési funkciót;
- Biztosítod a szoros és hatékony együttműködést a csapaton belül;
- Részt veszel az egyre hatékonyabb csomagolási tevékenységek változáskezelésében;
- Felelősséget vállalszi a belső eljárásokért és a fejlesztések kezeléséért;
- Felelősséget vállalsz a KPI-kért és az osztály kapacitáskezeléséért;
- Valamint folyamatosan szem előtt tartod az alkalmazotti elégedettséget is.

Elvárások:

Elvárások:

- Legalább 4 év tapasztalat hasonló munkakörben (pharma területen),
- Csapatvezetésben szerzett tapasztalat,
- Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is,
- Határozott, magabiztos fellépés.

Amit a megbízónk kínál:

Alapbéren felüli juttatások:

- Cafetéria,
- Munkába járás támogatás,
- Negyedéves bónusz,
- Heti 2 nap home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember