Regisztrációs asszisztens

  • Cég neve

    CONVENTION Budapest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 330e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Konferenciára jelentkezők regisztrációjának naprakész karbantartása.
  • Regisztrációk kezelése, szállásfoglalások rögzítése, visszaigazolása, kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Telefonos kapcsolattartás a résztvevőkkel
  • Konferencia helyszínén személyes részvétel, a regisztrációk kezelése, helyszíni problémák kezelése, vendégtérben történő munkavégzés, kommunikáció

Elvárások

Precíz munkavégzés,
MS Office felhasználói szintű ismerete,
angol nyelv,
rendezvény szezonban szombati munkavégzés, a rendezvény helyszínén (Bp, vidék vegyesen)

Előnyt jelent

Pontosság
Terhelhetőség
Türelem

Amit kínálunk

Fiatalos csapat, jó légkör, változatos környezet

Céginformáció

25 éve stabilan működő rendezvényszervező cég keresi megbízható regisztrációs asszisztensi munkatársát.

Fényképes önéletrajzzal - fizetési igény megadásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.