Regisztráció ellenőrzési munkatárs

  • Cég neve

    Szerencsejáték Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

REGISZTRÁCIÓ ELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS

(határozott időre)

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • a pénzmosás és terrorizmus finanszírozás megelőzéséről és megakadályozásáról szóló törvény által előírt teljes körű ügyfél-átvilágítási, ellenőrzési és monitoring feladatok ellátása (AML szűrések elvégzése) a regisztrációs folyamatok során,
  • online regisztrációk ellenőrzése, egyedi esetek kezelése a részvételi szabályzatokkal összhangban,
  • személyazonosság igazoló ellenőrzésének elvégzése, ehhez kapcsolódó okmány és dokumentum ellenőrzések elvégzése,
  • a kiemelt közszereplőkre, szankciós személyekre és országra vonatkozó ellenőrzési és monitoring feladatok elvégzése,
  • csalás gyanús esetek felderítése esetén a belső eljárásrendek alapján a szükséges lépések elvégzése,
  • a rendelkezésre álló információk és rendszerek proaktív ellenőrzése az esetleges gyanús tevékenységek felderítése, megelőzése érdekében,
  • beérkezett ügyfél dokumentációk ellenőrzése,
  • társosztályokkal, külső szolgáltatókkal, egyéb hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséged van,
  • hasonló munkakörben, regisztráció ellenőrzési/ AML monitoring területen szereztél már legalább 2 éves tapasztalatot,
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat,
  • analitikus szemléletmóddal, jó elemző készséggel rendelkezel,
  • a problémákra keresed a megoldást,
  • rugalmas vagy,
  • ügyfélközpontúságod, szolgáltatás központú szemléleted kiemelkedő,
  • munkádat az önállóság és a pontosság jellemzi,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket.

Előnyt jelent:

  • kockázatkezelési vagy compliance osztályon szerzett munkatapasztalat,
  • szerencsejátékok/fogadási módok ismerete,
  • sportfogadással, fogadásban szereplő sportágakkal kapcsolatos ismeretek.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

Foglalkoztatás jellege: határozott idejű munkaviszony.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő