Regionális Üzemeltetési Vezető, Győr-Moson-Sopron megye

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • stratégiai üzemeltetési tervek kidolgozása és végrehajtása, figyelembe véve a vállalat céljait és irányelveit.
  • hatékony operatív irányítás biztosítása a termelési és logisztikai folyamatokban, beleértve a gyártást, a raktározást és a szállítást.
  • szoros együttműködés a kereskedelmi és értékesítési csapatokkal az üzleti igények megértése és kielégítése érdekében.
  • személyzet menedzselése és fejlesztése, beleértve a munkavállalók motiválását és képzését.
  • rendszeres ellenőrzés és értékelés az üzemeltetési folyamatok hatékonyságának és teljesítményének javítása érdekében.
  • a különböző egységek és egyéb vendéglátó funkciók működésének biztosítása, irányítása és felügyelete,
  • az egységek tervszámoknak megfelelő működtetése,
  • a kontrolling folyamatok kialakítása és felügyelete, kimutatások és elemzések készítése és prezentálása,
  • kapcsolattartás a társ-szakterületek vezetőivel, az üzemeltető szakmai képviselete a tulajdonos és a hatóságok felé.

Az ideális jelölt rendelkezik legalább 10 év szakmai tapasztalattal, amelyből legalább 5 évet töltött felelős vagy vezetői pozícióban. Felsőfokú végzettséggel és szakirányú szakképzettséggel rendelkezik, ideértve a vendéglátást, üzletvezetést vagy gazdálkodás-menedzsmentet. Magas szintű tudással rendelkezik az élelmiszer-és munkabiztonsági előírások terén. Aktív angol vagy német nyelvtudással rendelkezik. Dinamikus, proaktív, és nyitott személyiség. Inspiráló, példamutató attitűd jellemzi, melyet precíz, pontos és megbízható önálló munkavégzés kísér. Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készségekkel rendelkezik. Magas szintű és hatékony konfliktuskezelő képessége van. Kiemelkedő problémamegoldó és döntéshozatali képességgel rendelkezik, különös tekintettel az operatív kihívásokra. Jó szervezőképessége és hatékony időgazdálkodása van.

Előnyt jelent

  • Hooreyca program ismerete,
  • külföldi szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag. (bónusz, céges autó, laptop, mobil, magán egészségbiztosítás)

Stabil és dinamikus munkakörnyezet egy fejlődő iparágban.

Inspirációt nyújtó csapat, kiváló munkahelyi légkör. Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség a vállalaton belül.

Csatlakozz hozzánk és segíts velünk építeni és fejleszteni üzletünk regionális üzemeltetését!

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel a fenti követelményeknek, és szeretne részt venni egy dinamikus és innovatív vállalat növekedésében és sikerében, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombra kattintva.