PSP Siklóssy & Partner Vezetői Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Regionális KAM Professional B2B (HU, CR , MN, SL)

    PSP Siklóssy & Partner Vezetői Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk gyorsan növekvő forgalmú külföldi gyártói tulajdonú, magyarországi FMCG vállalat, amely kis létszámú itteni kereskedelmi irodájával nagy növekedést és jelentős pozíciókat ért el a magyar és regionális piacon. Részére keresünk

Higiéniai papír és kiegészítő termékek, pl. adagolók, szappanok

(disztribútorokon keresztül szállodákba, irodaházakba,

kórházakba, közületeknek stb.)

Budapest

Feladatai:

  • Hosszú távú kapcsolat kiépítése a vevőkkel (nagykereskedők, disztribútorok) az értékesítési területen a B2B/B2C szegmensek professzionális termékeivel,
  • Ügyféladatok elemzése és vásárlói trendek azonosítása,
  • Az értékesítés fejlesztése és megvalósítása az általános értékesítési céloknak és terveknek megfelelően,
  • Ügyféladatok karbantartása egyeztetett rendszerekben: CRM, SAP, PT stb.,
  • Adatok gyakorlati feldolgozása más rendszerekben: BW, Power BI, Showell stb.,
  • Új ügyfelek megszerzése,
  • Árképzés az anyavállalat KPI-jei szerint,
  • Új termékek bevezetése,
  • Az üzleti célok elérése és végrehajtása,
  • Piac-/verseny megfigyelés,
  • Vevői igények vizsgálata, minősítése,
  • vevői igények és visszajelzések továbbítása az anyavállalat felé,
  • A panaszkezelés támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ideális jelöltünk felsőfokú végzettséget szerzett, közgazdasági, üzleti, értékesítési vagy marketing szakon, több éves értékesítési tapasztalattal rendelkezik a fenti magyarországi, de előnyösen régiós (Szlovénia, Horvátország és Monte Negró) ügyfelekkel. Angol nyelv elengedhetetlen, horvát előny.

Kölcsönös megfelelés esetén a feladattal arányos juttatási csomag,

kiváló munkakörnyezet várja.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Projektmenedzser

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.