Regionális Értékesítési Képviselő

  • Cég neve

    Eurofins Vetcontrol Kft

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. Cégünk 50.000 alkalmazottal, 1.500 laboratóriummal jelenleg több mint 50 országban van jelen.
Az EUROFINS  VETCONTROL Kft.,
mely az állategészségügyi diagnosztika területén tevékenykedik, laboratóriumi vizsgálatokkal (mikrobiológia, ELISA, molekuláris biológia (PCR) és genetika) komplex szolgáltatásaival és komplett szaktanácsadással segíti partnereit
 -  keresi Regionális Értékesítési Képviselő pozícióba  új munkatársát!

Működési terület:
Pest-, Komárom-Esztergom-, Győr-Moson-Sopron-, Fejér,-,Veszprém vármegyék.

Te vagy a jövőbeli munkatársunk, ha az alábbi pontok közel állnak hozzád!

Főbb feladatok, munkák

Milyen feladatok várnak Rád?

  • meglévő partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • új partnerkapcsolatok kiépítése a kijelölt területeken,
  • árajánlatok készítése a partnerek részére,
  • CRM- rendszer vezetése,
  • munkát támogató adatbázisok használata

Az álláshoz tartozó elvárások

Az ideális jelentkezőnk jellemzői:

  • agrártudományi vagy állatorvosi felsőfokú végzettség
  • megbízhatóság és precizitás,
  • ügyfélorientált szemlélet,
  • önálló munkavégzés,
  • szakmai ambíció és fejlődési igény,
  • csapatmunka,
  • magas szintű kommunikáció,
  • innovatív gondolkodásmód,
  • felhasználói szintű informatikai ismertek,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • B-kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • állattenyésztési, állategészségügyi tapasztalat

Amit kínálunk

Miért szeretnek nálunk dolgozni a kollégák?

  • teljeskörű felkészítést nyújtunk az új kollégáink számára,
  • versenyképes jövedelem biztosítunk,
  • professzionális munkakörnyezet és kötetlen munkarendet kínálunk,
  • támogatjuk szakmai képzésekkel és fejlődési lehetőség biztosításával a kollégáinkat,
  • teljesítmény arányos bónusz rendszer,
  • céges autót, laptopot, mobiltelefont biztosítunk a munkavégzéshez
  • támogató munkakörnyezetben, befogadó, segítőkész csapattal dolgozunk

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar vagy angol nyelvű önéletraját.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs