De Dietrich Process Systems Hungary Kft. logo

Regional Sales Manager - Területi képviselő

  • Cég neve

    De Dietrich Process Systems Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Soroksári út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A De Dietrich Process System cégcsoport portfoliójának képviselete, kapcsolattartás a meglévő és potenciális új ügyfelekkel, kapcsolatépítés, a piac felmérése, elemzése, előrejelzések készítése.
  • De Dietrich Process System termékek bevezetésében aktív közreműködés, a márkanév népszerűsítése partnereinknél, az ügyfélélmény növelése, tárgyalásokon, konferenciákon, kereskedelmi kiállításokon, más fórumokon való részvétel.
  • Értékesítési és marketing programok tervezése és szervezése az értékesítési adatok és a piaci elemzések alapján.
  • A beérkezett ajánlatkérések, kiadott ajánlatok, megrendelések nyomon követése. A piac visszajelzéseinek továbbítása a vezetőség felé.
  • Az értékesítési és marketingtevékenységekkel kapcsolatos szükséges adminisztratív feladatok elvégzése.
  • A területére vonatkozó pénzügyi tervezéshez szükséges információk biztosítása a management számára, költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése.
  • Gyári átadáson való részvétel mind külföldön, mind pedig belföldön egyaránt.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség (vegyipari gépész előny)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, utazási hajlandóság
  • magabiztos számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word; Google Sheets)
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • önállóság

Előnyt jelent

  • Ipari beruházásokhoz kapcsolódó tapasztalat. (gyógyszeripar / vegyipar területen)
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • német nyelvtudás
  • Üzletfejlesztésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • munkavégzés egy hosszú múltra visszatekintő, nemzetközi hátterű, stabil cégnél
  • megbízható szervizcsapat
  • hosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőség
  • versenyképes, kiszámítható bérezés
  • dinamikus és motiváló munkakörnyezet
  • kedvező munkakörülmények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A De Dietrich Process System piacvezető nemzetközi cégcsoport már több mint 340 éve foglalkozik vegyipari, finomvegyipari és gyógyszeripari gépek és berendezések gyártásával, szervizelésével. Dunaharasztiban található telephelyünk felel a CEE régió képviseletéért. Folyamatosan fejlődő központi irodánk csapatába keresünk új kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.