Regional Sales manager

  • Cég neve

    CCI Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Dávid Ferenc utca 2a.

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Coral Club Magyarországi képviselete Budapesti irodájába Értékesítési Menedzsert keres, aki szakértelmével, tapasztalatával, kiváló kommunikációs és empatikus képességével erősíti és támogatja a helyi partnerek fejlődését, illetve folyamatos jelenlétével biztosítja annak dinamikáját.

Az alábbi feladataid lesznek:
- Független forgalmazói csoportjaink által végzett promóciós/értékesítési folyamatok felügyelete és támogatása
- A regionális disztribútori partnerekkel a kapcsolat ápolása, fenntartása
- Disztribútorok számára hatékony munkakörnyezetet kialakítása, beleértve a termékprezentációk, kommunikációs tréningek, és marketingpromóciók lebonyolítását.
- Független disztribútoraink motivációs és információs támogatása
- Értékesítési teljesítmény mutatóinak elemzése, stratégia kidolgozása
- Potenciális disztribútorok azonosítása és tevékenységük ösztönzése
- Regionális piac megismerése és monitorozása
- Együttműködés a regionális irodákkal az ügyfélközpontú szolgáltatások javítása érdekében.
- Statisztikai adatokat elemzése

Elvárások

Olyan jelöltet keresünk, aki rendelkezik:
- 3-5 év értékesítési tapasztalattal
- Magabiztos magyar és angol nyelvtudással
- Erős kommunikációs és tárgyalási készségekkel
- gyors helyzetfelismerő- és döntési képességgel, megoldáscentrikus, mindez a partnerek érdekének szem előtt tartásával
- Személyes tulajdonságok, mint az empátia és a gondoskodó hozzáállás, nagyra értékeltek.

Előnyt jelent

- orosz nyelvtudás

Amit kínálunk

Mit várhatsz tőlünk:
- Egy dinamikus, folyamatos fejlődésben lévő csapatot multinacionális munkakörnyezetben.
- Egy olyan munkahelyi kultúrát, amely az bizalomra, tulajdonosi szemléletre és visszajelzésekre épül, motiváló légkört teremtve.
- Versenyképes fizetés
- Lehetőségek készségfejlesztésre különböző területeken.

Céginformáció

A Coral Club 1998-ban alakult, és mára az egészséges életmódot támogató termékek vezető gyártójává és szolgáltatójává vált világszerte. Korszerű módszerekkel és a legújabb egészségügyi tanulmányokkal, kiváló minőségű termékeket kínálunk nagyszerű táplálkozási előnyökkel, az általános egészség és jóllét elősegítése érdekében.
Elkötelezettek vagyunk az egészség támogatása iránt, prémium termékeink révén. Kapcsolódj együttműködő közösségünkhöz, ahol az innováció összefonódik a fogyasztóink és partnereink jólétére való törekvéssel. Jelentkezz most, és lépj rá egy jutalmazó útra velünk!