Reggeliztető szakács

  • Cég neve

    Vajbirodalom Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Törökvész út

  • Fizetés

    Nettó 450e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Reggeliztető szakácsot keresünk a VAJ új belvárosi (Sas utcai) üzletébe és a budai üzletünkbe (Törökvész út), aki segít nekünk megvalósítani régóta dédelgetett álmunkat, a mindennapos VAJREGGELIT!

Mottónk a következő: minden legyen finom! Igaz ez a leendő reggeli & brunch kínálatunkra is, hiszen ezen a területen is igyekszünk majd a VAJ irányelveit érvényesíteni: prémium alapanyagok, kiváló technológiakompromisszum- és sallangmentes kivitelezés. A végeredmény pedig minden esetben egy olyan termék/fogás, amit büszkén vállalunk, és amit magunk is szívesen fogyasztunk nap mint nap.

Leendő munkatársunk beosztása a következő lenne:
  • heti 4-5 nap / napi 8-10 órás munkarend – összesen havi max. 200 óra
  • reggeli kezdés: 7:00-kor

Elvárások

  • releváns konyhai tapasztalat
  • precíz és minőségorientált hozzáállás
  • teljes munkaidő vállalása
  • hétvégi műszakok vállalása
  • felelősségvállalás
  • rátermettség, jó problémamegoldó készség
  • munkaterület rendben és tisztán tartása
  • hosszú távon tervezés
  • motivált, fejlődésre és tanulásra nyitott személyiség
  • rugalmasság
  • csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent

Amit kínálunk

  • professzionális munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • inspiráló közeg és remek csapat
  • rugalmas beosztás
  • a város legfinomabb péksüteményei, desszertjei, szendvicsei és kávéja!

Céginformáció

A VAJ pékség 2020 novemberében nyitott a József körút és a Rákóczi tér sarkán, tavaly pedig új üzemmel bővültünk, mely szintén a József körúton, az üzlettől pár száz méterre helyezkedik el. A hét minden napján reggel 7-től este 8-ig tartó nyitvatartással működünk. Kovászos kenyerekkel, csúcsminőségű péksüteményekkel és süteményekkel, házi készítésű szendvicsekkel és specialty kávéval/teával várjuk a vendégeket. Nagy hangsúlyt fektetünk a fejlődésre, az újdonságokra, és munkatársaink részéről is értékeljük a tanulni vágyást, a nyitottságot, és a probléma-orientált hozzáállást.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.