Reggeliztető szakács

  • Cég neve

    MMG HOTELS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • napi 6 óra
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Hideg-meleg ételek elkészítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Készletek nyilvántartása,
  • Konyha területének tisztán tartása, az eszközök és berendezések higiéniai ellenőrzése

Elvárások

  • Szakács végzettség előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Bejelentett állás
  • Részmunkaidős állás (6 órás műszakok)
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül

Céginformáció

A Mellow Mood Hotels cégcsoport belvárosi szállodájába keressük új munkatársunkat REGGELIZTETŐ SZAKÁCS munkakörbe.