Reggeliztető szakács

  • Cég neve

    Hotel Oktogon Haggenmacher

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Andrássy út 52.

  • Fizetés

    Nettó 330e - 350e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • ételek elkészítése az F&B vezető utasításai szerint
  • ételek minőségének biztosítása,
  • elkészített ételek tálalása,
  • a gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása,
  • a sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása.

Elvárások

  • szakirányú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés, jó szervezőkészség,kiváló együttműködési készség,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • megbízhatóság, pozitív hozzáállás,
  • vendégközpontú szemléletmód,
  • közvetlen, nyitott személyiség.

Előnyt jelent

  • szállodában szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • heti 5 munkanap,
  • 8 órás bejelentés,
  • személyzeti ebéd,
  • egy barátságos, összetartó közösség,
  • támogató szakmai háttér.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

REGGELIZTETŐ SZAKÁCSOT keresünk a Hotel Oktogon Haggenmacher konyhai csapatába!

A Hotel Oktogon Haggenmacher, melynek a lenyűgöző, korábban Haggenmacher Palotaként ismert épület ad otthont az Andrássy úton található, Budapest vibráló központjában. A dizájn egyedi és inspiráló, a 121 szoba mindegyikét friss és élénk színek alkotják ötvözve a modern és autentikus elemeket. A gazdag, svédasztalos reggeli hideg és meleg ételeket, laktóz-és gluténmentes lehetőségeket is kínál a vendégeknek.

Várjuk fényképes, szakmai önéletrajzod!