Plaza Premium Lounge Hungary Kft. logo

Reggeliztető pincér

  • Cég neve

    Plaza Premium Lounge Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1184 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Lounge rendbentartása
  • Étel és italkínálat ismertetése
  • Étel és italkínálat folyamatos feltöltése
  • Plaza Premium márka képviselete

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat (min. 1 év)
  • Minimális angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bejelentett havi versenyképes munkabér
  • Utazási hozzájárulás, munkaruha biztosítása
  • Izgalmas, pörgős mindennapok
  • Nemzetközi tapasztalat szerzése multinacionális környezetben
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Háztól-házig transzfer a reggeli műszakhoz

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Üdvözlünk a Plaza Premium Group-nál, ahol szenvedélyesen akarjuk "Jobbá tenni az utazást". Nemzetközi vállalat vagyunk, ahol az élet minden területéről vannak csapattagjaink, együtt alkotjuk a  #PPGFamily-t, együtt örökséget építünk. Nem az a lényeg, hogy ismered-e ezt az iparágat, hanem, hogy szenvedéllyel végezd a munkád.
Nem fontos, hogy ismerd ezt az iparágat, de legyél szenvedélyes.
Az alapítónk 1998-ban úgy érezte, a repülőtéri élmény nem csak egy szűk réteg kiváltsága kell, hogy legyen. Az évek során nagyon sokat dolgoztunk azon, hogy hozzáférhető, minőségi szolgáltatást dolgozzunk ki. Majdnem 25 évvel később négy üzletágat fedünk le: reptéri várók, repülőtéri szállodák, repülőtéri fogadó szolgáltatás (Meet&greet) és a repülőtéri étkezések széles köre.
Csatlakozz hozzánk. Együtt jobbá tesszük az utazást.