Reggeliztető munkatárs

  • Cég neve

    Hotel Charles Kft.

  • Munkavégzés helye

    1016 Budapest, Hegyalja út

  • Fizetés

    Nettó 245e - 270e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

I. kerületben lévő szállodánkba reggeliztető munkatársat (felszolgálót) keresünk részmunkaidőben.
Gyakorlat nem feltétel. Pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk!
Kevesebb nap vállalása is lehetséges (pl. iskola miatt), de ebben az esetben a hétvégi munkavégzés elvárt!
(Ezt kérjük jelezni jelentkezéskor) !
- Munkaidő:  6:00-12:00-ig / esetenként  6:00-14:00-ig
- Tervezhető beosztás, nem túl megerőltető munka
- Kulturált munka körülmények
- Bejelentett állás - Nettó 1750.- Ft órabér + étkezési hozzájárulás (nettó 1100.- Ft/nap)
- 21 munkanap esetén nettó 245-270 ezer Forint kereseti lehetőség
- Ingyenes parkolási lehetőséggel, biciklinek, motornak, autónak!
- Kiváló tömegközlekedés (buszmegálló: 8E, 110, 112, éjszakai buszjárat 908 közvetlenül a ház előtt!)
- Egyéb juttatások:  50% kedvezményes fogyasztás és egyéb nyaralási kedvezmények, karácsonyi jutalom, céges rendezvények/bulik, stb.

Elvárások

Angol nyelv ismerete - Társalgási szint.

Amit kínálunk

- Dohányzásmentes munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Pályakezdők, diákok, (magyarul beszélő) menekültek jelentkezését is várjuk!