Reggeliztető hidegkonyhás

  • Cég neve

    Erhardt Étterem/Med-Praxis Kft

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Balfi út 10.

  • Fizetés

    Nettó 290e - 450e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szendvicsek, kencék készítése, adagolása, csomagolása, normák alapján.  Panzió vendégek reggeliztetése, betanított szabványok alapján. Konyhai kisegítés. Munkaidő 4:00 - 12:30 között.

Elvárások

Szorgalmas, rugalmas, megbízható Kolléga jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent

Vendéglátásban hasonló munkakörben tapasztalat.

Amit kínálunk

Megbízható, hosszútávú, kiszámítható munkahely.

Céginformáció

Éttermünk, Panziónk, Kézműves pékségünk 19 éve a Vendégek szolgálatában.

Jelentkezni éttermünkben személyesen a Balfi út 10. szám alatt munkanapokon 7:45 -15:00 óra között Major Zsolt Chefnél vagy Erhardt Zoltánnál vagy a profession oldalán. Próbáld ki magad hidegkonyhásként!