Reggeliztető / felszolgáló

  • Cég neve

    Hotel Regnum Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Ganz utca 8.

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Étterem-bár és konyha felkészítése az adott szerviz tevékenységhez (reggeliztetés, ebédeztetés, bár)
Reggeliztetéshez alkalmazott egyszerű hideg, meleg ételek és italok előkészítése
Kínálat felkészítése reggelihez (étel és ital), reggeliztetés ideje alatt a kínálat számontartása és újrafeltöltése, majd reggeli végeztével az asztalok le- és elpakolása, fogyás adminisztrálása
Szerviz idők alatt rendelés felvétele, majd ételek és italok felszolgálása vendégeknek, fizettetés
Vendégek üdvözlése, informálása és kiszolgálása a szerviz tevékenységek alatt
Asztalok rendben tartása, szennyes rámolás, tisztaság folyamatos fenntartása HACCP előírások alapján
Árú átvétele, leltárak figyelése, rendelési igények készítése

Elvárások

Van tapasztalatod vendéglátásban
Vendégközpontú és problémamegoldó hozzá állással rendelkezel
Tudsz csapatban dolgozni, de egyedül is megállod a helyed amikor kell
Változatos munkakörnyezetre vágysz és nem jelent gondot akár a hétvégi és a kora reggeli munkavégzés
Hatékony és nem pazarló munkavégzésre törekedsz

Előnyt jelent

Van tapasztalatod szállodai vendéglátásban
Beszélsz angolul vagy németül

Amit kínálunk

Extra juttatás lehetősége alapbéren felül és hűséget jutalmazó éves bónusz rendszer.
Egyhavi előre megírt munkaidő beosztás.
Szabadnap és szabadság kérések rugalmas kezelése.
Tervezhető, biztos munkahely.

Céginformáció

A Hotel Regnum Residence egy budai 4 csillagos szálloda, ami a Batthyány tér közelében, nyugodt környezetben helyezkedik el, közel a Duna parthoz.