City-West Hotel Kft. IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST logo

Reggeliztető felszolgáló

  • Cég neve

    City-West Hotel Kft. IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Budaörsi út 88.

  • Elvárások

    • Magyar alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Előkészíted és tálalod  a szállodai reggelit, üdvözlöd a szálloda vendégeit, felveszed a rendelésüket, gondoskosz  udvarias kiszolgálásukról, aktívan hozzájárulsz a felejthetetlen vendégélményhez. Tisztán tartod az asztalokat, eszközöket, berendezéseket, betartod a higiéniai előírásokat. Együttműködsz a szálloda többi részlegének munkatársaival.

Elvárások

Helyed van a csapatunkban, ha már dolgoztál hasonló munkakörben, de akkor is, ha még nincs jelentős munkatapasztalatod vagy akár pályakezdő vagy, mi megtanítunk mindenre!
 Ezen készségek birtokában leszel sikeres a munkádban:
  • Magabiztos angol nyelvismeret középszinten
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Csapatszellem, lendület

Előnyt jelent

Ibis Styles Budapest Citywest Hotel, 1118 Budapest, Budaörsi út 88.
A szálloda tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (Kelenföld vasútállomás, M4 metro).

Amit kínálunk

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Vidám, dinamikus csapat, sok munkahelyi élmény
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Korrekt juttatási csomag
  • Az egész világon érvényes munkatársi kedvezményrendszer az Accor szállodáiban
MUNKAIDŐ:
Teljes munkaidő, kiszámítható beosztással. A reggeliztető műszak ideje 06:00-tól 14:00-ig tart.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Ibis Styles Budapest Citywest Hotel, 1118 Budapest, Budaörsi út 88.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!