Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest logo

Reggeli szakács (SPAGO)

  • Cég neve

    Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Váci utca 36.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Téged keresünk ha...
  • Megvan benned a szakma szeretete, elhivatottság. Számunkra a tapasztalat fontos, de nem minden!
  • Nem okoz gondot  az alapanyagok szakszerű használata, tisztelete!
  • Nyitott vagy az újdonságokra, új alapanyagokra, elkészítési módokra.
  • Konyhai receptúrák és teljes konyhát érintő higiénia betartása nem jelent problémát.
  • Vendégközpontúság jellemez.
  • Valódi Csapatban történő munkavégzés elősegítése neked is a szívügyed.
  • Alapvetőnek számít számodra a rendszeres, nyitott kommunikáció a kollégáiddal, más részlegekkel, séfekkel.
  • Elő tudod segíteni az egység gazdaságos működését.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Külföldön szerzett tapasztalat
  • Szállodai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, kellemes, modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés)
    • 13. havi fizetés
    • ingyenes személyzeti étkezés
    • dolgozói kedvezmények
    • Születésnapi ajándék és szabadnap
    • AYCM tagság lehetősége
  • Tréningek, képzések

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Készen állsz karriered új állomására? Vár a Matild Palace!
Az ikonikus, visszatérő legenda Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Buapest keresi különböző konyhai pozícióba (Chef de Partie, Demi Chef de Partie, Commis Chef) a tanulni, fejlődni vágyó, ambíciózus szakács kollégáit!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával.