Recepciós

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Knézits utca

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Recepciós

A Trendency egy magyar tulajdonban lévő webfejlesztő cég, jelenleg 190 fős. Változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett és egyéb nemzetközi és hazai projektek szokták napjainkat kitölteni. Megrendelői bázisunk színes: projektjeink 80%-a jelenleg magyar megbízók részére készül.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Az iroda napi működésének koordinálása és felügyelete, mint pl. házirend kialakítása és betartatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, mint például a levelezés és központi telefon kezelése, postázási feladatok, dokumentumok archiválása, lefűzése, nyilvántartások vezetése és folyamatos frissítése
  • Együttműködés a beszállítókkal a szükséges irodai eszközök és szolgáltatások biztosítása érdekében
  • Rendezvények, céges utazások, külsős meetingek szervezése és koordinálása
  • Irodai költségvetés és kiadások nyomon követése és jelentése
  • Pénzügy és könyvelés támogatása, a számlák nyomon követésével és rögzítésével
  • Vezérigazgató munkájának támogatása
  • Ügyfelek, vendégek fogadása, recepciós feladatok ellátása

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • Talpraesett, közvetlen, de szabálykövető személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Recepciós munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Szervezési és menedzselési képességek
  • Office programok ismerete
  • Tanulékonyság, gyors helyzetfelismerés és reagálás

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • Angol nyelvtudás

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • nyitott és támogató csapat
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól (pl.:Medicover)
  • kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • belvárosi lokáció, irodánk könnyen megközelíthető
  • családias hangulat, nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós