Recepciós/Szervizasszisztens

  • Cég neve

    Wallis Motor Duna Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület, Könyves Kálmán krt. 5.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A szalonba érkező és távozó vendégek köszöntése, ügyfélgondozás a várakozási helységben, a szalon rendjének fenntartása.
  • Telefonhívások fogadása, beérkező e-mailek kezelése, ügyfélvisszahívások lebonyolítása.
  • Időpontnapló vezetése, az aktuális szervizkapacitás nyomonkövetése.
  • Ügyfelek számára csere- vagy bérautók átadása és visszavétele.
  • Gépkocsi akta ill. –történelem előkészítése.
  • Szerviztanácsadó kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Ügyintézői és/vagy vevőszolgálati tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Megbízhatóság, udvariasság, rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés és önálló munkavégzés képessége
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: IX. kerület, Könyves Kálmán krt. 5.

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje el önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.