Sonova Audiological Care Hungary Kft. logo

Recepciós

  • Cég neve

    Sonova Audiological Care Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1114 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cégünk munkatársat keres

Recepciós

pozícióba.

Téged keresünk ha:

  • középfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz
  • kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni
  • nagyfokú empátiával rendelkezel
  • kereskedelmi, értékesítési tapasztalattal bírsz

Feladataid lesznek:

  • Nyilvántartás vezetési és általános asszisztenciai feladatok elvégzése
  • Üzletmenet zökkenőmentes biztosítása
  • Érkező vendégek fogadása, bejövő telefonok és e-mailek kezelése
  • Adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:

  • stabil multinacionális háttér
  • fix munkaidő
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Egészségügyi asszisztens

Várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.