Recepciós

  • Cég neve

    Radio Dental Extra Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Egészségügyi intézményünkbe beérkező vendégek fogadása, eligazítása
  • Beutalók feldolgozása
  • Időpont egyeztetések és rögzítések
  • Pénztár/POS terminál kezelése
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Munkavégzés helye:
Budapest VIII., I. kerület
Centrumaink nyitvatartási ideje: H-P 6-20; Szo: 9-17 (munkakezdés előtt fél órával meg kell jelenni)

Elvárások

  • Minimum érettségi végzettség
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra
  • Korrekt, bejelentett, kiemelkedően magas jövedelem
  • Szombati bérprémium
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk továbbtanulás keretein belül

Céginformáció

A „Radio Dental” szolgáltatás 2002 óta áll a kedves pácienseink rendelkezésére, ennek alapján talán elmondható, hogy több esztendős múltunkkal beírtuk magunkat a képalkotó diagnosztika hazai történelmébe, úgy a fogászat, mint a fül-orr-gégészet területén.
A 2014-es esztendő elején új tulajdonossal, de a régi, jól ismert, egyedülálló minőséggel nyitottuk szélesebbre kapuinkat.
Célunk továbbra is egy olyan független fogászati, fül-orr-gégészeti diagnosztikai centrum üzemeltetése, amely az országban egyedülálló módon hivatott a fogorvosok és fül-orr-gégészek szakmai igényeit a legmagasabb, a nyugati orvostudományhoz illeszkedő színvonalon ellátni, a magyar lakosság anyagi helyzetét is szem előtt tartva.
Továbbra is biztosítjuk a dolgozóinknak a megfelelő szakmai képalkotó diagnosztikai továbbképzéseken a részvételt, ám hiába a jól képzett szakember, ha nem a legjobb minőségű gépekkel dolgozik. Éppen ezért, az egyedülálló minőségű felvételek elkészíthetősége érdekében cégünk új, csúcskategóriás röntgen- és CBCT-gépekkel, illetve ezekhez illeszkedő digitális nyomtatókkal bővítette gépparkját, amelyekkel minden igényt kielégítve készíthetjük el a kiváló minőségű felvételeket. Igyekszünk tehát lépést tartani a tudomány és a technika fejlődésével, egyúttal arra törekszünk, hogy a legújabb berendezések beszerzésével, működtetésével továbbra is Magyarország első számú képalkotó diagnosztikai centruma legyünk.
A fentiek szerint bemutatott fejlett technika és szakmai tudás birtokában várjuk kedves pácienseinket és orvos partnereinket a frekventált helyen található centrumunkban!

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.