Recepciós (103-11-43947/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Globális szinten tevékenykedő, stratégiai tanácsadó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Recepciós

Ebben a munkakörben, az alábbi feladatokban számítanak a támogatásodra:

- Adminisztratív feladatok ellátásában,
- Tárgyalók előkészítésében,
- Irodaszerek rendelésében és a készlet folyamatos monitorozásában,
- Partnerek fogadásában,
- A folyamatos kapcsolattartásban a különböző cégekkel: takarítás, karbantartás... stb.

Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél egy igazán pörgős, multinacionális cég tagja, akkor mindenképpen JELENTKEZZ!

Elvárások:

Amire biztosan szükséged van, hogy Te legyél az új recepciós kolléga:

- Felsőfokú végzettségre,
- Felsőfokú angol nyelvtudásra, szóban és írásban is egyaránt,
- Megbízható, lojális személyiségre,
- Proaktív attitűdre.

Amit a megbízónk kínál:

Amire pedig számíthatsz, az alapbéren felül:

- Bónuszra,
- Egészség biztosításra,
- Utazás támogatásra,
- Stabil, megbízható munkáltatóra,
- Egy dinamikus, jó hangulatú csapatra és támogató környezetre.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Adminisztráció vezető